گروه طراحی مهندسی کوثر با بیش از دو دهه فعالیت از سال 1371 در صنعت گازسوزِ خودرو ، به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده بوبینِ (سلونوئید) شیرهای برقی فعالیت داشته است. هم اکنون نیز به عنوان یکی از عمده توزیع کنندگان قطعات ، کیت ها و مخازن استاندارد CNG و LPG در بازارهای داخلی مطرح می باشد.

ارائه خدمات گروه کوثر به مصرف کنندگان داخلی و خارجی که در سه بخش ذیل تقسیم گردیده است باعث افتخار و سربلندی ماست:

- تولید انواع بوبین ، ترانس ، سلف و تروئید توسط دستگاههای CNC تحت نظر کادری مجرب به عنوان تخصصی ترین بخش مجموعه در گروه کوثر می باشد.

بوبین های تولیدی از نظر کیفی مطابق با استانداردهای بین المللی ISO 15500 و R 110 بوده که عملکرد مجموعه های تولیدی را ارتقا بخشیده و همین امر موجبات رضایتمندی مشتریان داخلی وخارجی را بیش از پیش فراهم نموده است.

- تأمین و توزیع کیت و قطعات استاندارد سیستمهای CNG و LPG در شبکه ای گسترده در سراسر ایران از دیگر افتخارات مجموعه کوثر می باشد.

سرعت در انتقال بار ، دقت در حمل ، صحت و سلامت محموله ارسالی و خدمات پس از فروش ( گارانتی تعویض و تعمیر) از دیگر برتریهای منحصر به فرد شرکت کوثر می باشد.

 

- تأمین و توزیع مخازن استاندارد داخلی و خارجی در شبکه ای گسترده بخش دیگری از فعالیت های مجموعه می باشد.

 

ودر آخر

عاملیت فروش بسیاری از تولید کنندگان داخلی و در برخی موارد عاملیت انحصاری از دیگر افتخارات شرکت کوثر درعرصه توزیع می باشد.

مطالب مرتبط : تماس باما
صفحه اصلی | تماس باما | پشتیبانی | درباره ما

Copyright © 2013 by KOSAR Group | Created By Haniyeh Fatholahi