معرفی شرکت

شرکت کوثر بوبین صنعت  با حدود 3 دهه فعالیت از سال 1371 در صنعت گاز سوز خودرو ، به عنوان اولین و بزرگ ترین تولید کننده بوبین سلونوئید شیرهای برقی و ترانس فعالیت داشته است . در حال حاضر نیز با بکارگیری نیروهای متخصص و فنی و تجهیزات آزمایشگاهی اختصاصی توانسته در زمینه طراحی و ساخت انواع شیرهای برقی و عملگرهای خطی و فشاری وتولید انواع بوبین ، ترانس ، سلف و تروئید نقش آفرینی بسزایی داشته باشد .

با توجه به اصالت و تاثیر گذاری این مجموعه در صنعت عظیم کشور ، به این نقطه و فعالیت اکتفا نکرده و همزمان با شدت گرفتن جنگ اقتصادی و تحریم ها ، شروع به همکاری وفعالیت با شرکت ها مراکز دولتی و نظامی در زمینه های تولیدی ، تحقیقاتی ، تجاری و خدماتی کرده است و با بومی سازی محصولات و تکنولوژی در این زمینه ها باعث خود کفایی قسمتی از صنعت و جلوگیری از خروج ارز از کشور و واردات بی رویه شده است.

شرکت کوثر با استفاده از دانش روز خود و تجربه بیش از سه دهه فعالیت موفق در صنایع مختلف و مهم کشور مانند صنعت گاز سوز خودرو ، صنعت شیر برقی ، صنعت اگزوز سازی و همکاری با صنایع با تکنولوژی و دقت بالا (HI-TECH) در تمامی مراحل طراحی ، ساخت و تست و همچنین شرکت های دانش بنیان را در کارنامه خود داریم .

تماس سریع

02146881226

شهر قدس، شهرک صنعتی زاگرس ، بلوار زاگرس ، پلاک 118

مشاوره رایگان

در تمامی روز های هفته